ART / Lithographs / Litograph in colors 15685079
nr 1568 5079
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Peter Borotinskij (b. 1948), Sweden. 'Marsnatt', EA upplaga 18/35. Signerad och dated -91. Litograph in colors. Sheet: 23x26 cm, outer dimensions including frame: 36x39,
LITOGRAPH IN COLORS, "Marsnatt", EA upplaga. Signerad, numrerad 18/35. Och daterad -91. Färglitografi. Bladets mått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x39 cm
Peter Borotinskij, Swedish painter, born 1948.
SEK 150
Monday October 2 2023
at 19:59:18
100 kr